Afyonkarahisar İscehisar Evde Ek İş İlanları 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:04

Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde birçok evde ek iş yapacağınız fikirler mevcuttur. Evde çok boş vaktim oluyor, neden bu boş vakti fırsata çevirip bütçeme katkım olmasın diyorsanız eğer, aşağıda sizler için paylaştığımız işleri dikkatlice okuyun ve hemen başvuru için yorum kısmına ad, soyad, ve size ulaşabilecek mail adresini bırakın ve tedarikçilerin size ulaşmasını bekleyin. Ekazanc.net olarak tedarikçilerin size kesin ulaşacakları garantisini vermiyoruz.

Evde Komposto İşi Yaparak Bütçenize Katkı Sağlayın

Sevgili hanımlar, bu iş sizin oldukça dikkatinizi çekecek. Zaten evde sofranıza yemek için komposto hazırlıyorsunuz. Peki ya bu kompostoyu neden evde ek iş olarak düşünmeyesiniz. Hemen kolları sıvayın ve komposto yapımına başlayın. Hem boş vaktinizi evde komposto işi yaparak fırsata çevireceksiniz. Hemde oldukça keyif alacaksınız. Firmalar ile anlaşıp sipariş üzerine de üretim yapabilirsiniz. Yada eş, dost, komşu, akraba vasıtasıyla da sesinizi bir çok kitleye duyurabilirsiniz. Pazarlamanıza ve üretiminize bağlı olarak bu iş oldukça kazançlı gibi görünüyor.

Evde Reçel Yaparak Para Kazanın

Az önce yukarıda okuduğunuz gibi, zaten siz evinizde doğal reçel yapıyorsunuz. Evde reçel yaparak ne kadar kazanacağınızı hayal edin ve hiç vakit kaybetmeden bu iş için ekibinizi kurup seri üretime başlayın. İster üretip firmalara pazarlayın, isterseniz de tanıdıklar aracılığıyla satışını gerçekleştirerek ev bütçesine katkı sağlayın.

Evde Çanta Dikerek Para Kazanın

Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesindeki bazı çanta firmaları bu iş için evlere ek iş verdiğini düşünüyoruz. Sizlerde bu düşünceyle hemen konun altına yorum bırakarak tedarikçilerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fabrikalar, bünyelerinde çanta dikme işini yetiştiremedikleri zaman evde ek iş imkanı olarak siz bayanlarla anlaşmaya varmaktalar. Adet çokluğuna bağlı olarak ayda 1400 lira ve üstü kazanca ulaşacağınızı düşünmekteyiz. Ev işlerinizden de geri kalmazsınız. Güzel bir iş planıyla hem evinizdeki günlük işlerinizi yerine getirirsiniz, hemde evinizi iş yeri olarak kullanıp para kazanırsınız. Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir