Afyonkarahisar Sultandağı Evde Ek İş İlanları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:14

Afyonkarahisar’ın Sultandağı ilçesinde ikamet ediyorsanız, sizleri oldukça kazançlı evde yapabileceğiniz ek işler beklemektedir. Sultandağı ilçesinde bildiğiniz üzere ticari faaliyetler oldukça yaygın ve aktif olarak sürmektedir. Bu durumda  da sizlere ek iş kapıları ardına kadar aralanıyor. Bizlerde sizler için biraz araştırmalar yaptık ve Sultandağında yapabileceğiniz bazı ek iş fikirlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Evde Ayna Süsleme İşi

Sevgili ek iş taliplileri, evde ayna süsleme işi el becerilerine güvenen hanım ve erkekler için oldukça eğlenceli ve kazançlı bir evde ek iş fikiridir. Sizlere şöyle bir tavsiyede bulunabiliriz. İsterseniz ayna boyutlarına, kendiniz karar verip satın alın ve kendiniz süsleme işini yapıp pazarlayın. İsterseniz de ayna işi yapan firmalar ile bağlantı kurup evde ayna süsleme işine talip olduğunuzu söyleyin ve ayna başı ücret karşılığında anlaşın. Bu işten ortalama ayda en düşük 750 lira kazanacağınızı düşünüyoruz.

Evde Nikah Şekeri İşi

Evde nikah şekeri paketleme işinde firmalar özellikle bayanlara bu işi verme taraftarıdırlar. Özellikle bayanların zevkine hitap eden bu iş, yıllardır süregelen nikah şekeri adeti artık sizler için bir kazanç fırsatı haline gelmiş bulunmaktadır. Aylık ne kadar kazanırız diyenleri duyar gibiyiz. Aylık ortalama 2000 lira ve üstü kazanç sağlayabilirsiniz. Firmayla anlaştığınız taktirde, firma sizlere malzemeleri tedarik edecek. Biraz uğraştırıcı olsa da, ekibiniz olduğu takdirde oldukça seri ve kaliteli işler çıkaracağınızdan eminiz.

Evde Mevlid Şekeri Paketleme

Tedarikçilerle anlaştığınız zaman evde zevkle yapacağınız işlerden biri, mevlid şekeri paketleme işidir. En az 4 ila 6 kişi arasında kuracağınız ekip karşısında ayda size bu iş 1500-3000 arası gelir sağlayabilir.

Evde Abaküs Montaj İşi

Matematiğin umut ışığı olan abaküs, artık siz bayanlar için ek gelir kaynağı haline gelmiş bulunuyor. Yapımı oldukça basit. Ahşap çerçeveleri birleştirin. Demir telleri ahşapta noktalanmış bölümlere yerleştirin. Tellere önceden boncukları dizmeyi unutmayın. Hepsi bu kadar basit. Evde ek iş olarak tercih edilecek en mantıklı işlerden biri evde abaküs montaj işinden aylık 1000 lira üstü gelir kazanabileceğiniz düşüncesindeyiz.

Sizlerde yukarıda bahsettiğimiz işleri yapma kararı verdiyseniz. Hemen altta yorum kısmına isim, soy isim , yaşadığınız konum ve sizlere ulaşacakları mail adresinizi yazmanız durumunda, firmaların sizlere ulaşma ihtimaline dahil olmuş olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir