Evde Galoş Paketleme İşi Yaparak Para Kazan

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:49

Son zamanlarda evde ek iş veren firmalar bir hayli çoğalmış durumdadır. Vaziyet böyle iken bizlere de evde ek iş yaparak para kazanma fırsatı doğmaktadır. Evde ek iş yaparak bütçenize katkı sağlamakla birlikte, diğer giderlerinize de oldukça fayda sağlayacağınızı umuyoruz. İster yarı zamanlı, isterseniz de tam zamanlı çalışarak evde galoş paketleme işi yaparak para kazanmanız mümkün gibi görünüyor. Şimdi sizlere galoş paketleme işinden biraz bahsedelim.

Galoş Paketleyerek Gelir Elde Edebilirmiyiz?

Tabi kide galoş paketleyerek ek gelir elde etmeniz mümkündür. Çünkü galoşun kullanım alanları oldukça çok ve yaygındır. Haliyle bu kadar kullanışlı ürünün üretimi de bir hayli çok olmaktadır. Galoş, birçok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. Genellikle hastane, klinik , eczane, bakım evi, huzur evi, çocuk kreşi, estetik merkezleri gibi hijyenik açıdan titizlik gerektiren bir çok yerde kullanılmaktadır. Evinizde temizlik yaparken dahi kullanabileceğiniz bu ürünü evde ek iş veren firmalar vasıtasıyla evinizde paketleyerek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Merak etmeyin galoş paketleme işi için üstün yetenek ve beceri sahibi olmanıza gerek yoktur. Size düşen sadece verilen işi vaktinde ve titizlikle yapmanız olacaktır. Boş vakitlerinizi galoş paketlemesi yaparak geçirdiğiniz taktirde tatmin edici gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde galoş paketleme işi veren firmalar ile çalıştığınız taktirde bazı dikkat etmeniz gereken unsurlar olacağını unutmayın. Bu unsurlardan size biraz bahsedelim. Öncelikle mutlaka size verilen siparişi vaktinde yetiştirmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Firma ile anlaşma safhasında kaç kişilik ekip olduğunuzu ve haftalık bazda ne kadar paketleme yapma kapasiteniz olduğunu mutlaka firma ile paylaşın. Siparişi aldıktan sonra size firma tarafından ön ödeme yapılıp yapılmayacağını öğrenin. Ödemelerinizi iş sonu, elden mi yoksa banka hesabınızdan mı alacağınızı sorun. Size verilecek olan siparişleri hangi kanal ile elinize ulaştıracaklarını öğrenin. Ekibiniz sağlamsa ve firma ile anlaşma koşullarını aksatmadan yerine getirebiliyorsanız, size devamlı süregelen bir ek iş kapısı açılmış demektir. Firmayı mahçup etmediğiniz taktirde sizinle çalışmaya devam edeceğini unutmayın. Bizler web sitemizde sizlere ek iş fikirleri sunmaktayız. Haliyle ek iş veren firma biz değiliz. Hemen yorum kısmına ad, soyad, yaşadığınız il ve sizlere ulaşabilecekleri mail adresinizi bırakırsanız, galoş paketleme işi veren firmaların ola ki sitemizde paylaştığımız galoş paketleme işi yazımızı okuyup sizlere ulaşma ihtimali olacaktır.

Evde Galoş Paketleme İşi Yaparak Para Kazan için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. İstanbul Bakırköy Evde Ek İş İlanları | E-Kazanç - Ek İş Fikirleri, Eve Ek İş, Ek İş İlanları  yorumladı. 8:15 pm - 13 / 04 / 2018:

    […] Şu yazımızı da okuyunuz ; Evde galoş paketleme işi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir