Evde Kına Paketleme İşi – 2000 lira Ek Gelir

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:07

Evde ek iş imkanları kategorisinde en çok talep gören işler arasında evde kına paketleme işi yer almaktadır. Kazançlarımızın bizlere az gelmesi, döviz kurlarının alıp başını gitmesi piyasanın dengesini bozmakla birlikte evlerimizin maddi dengesini de bozmaya başladı. Durum böyle iken bizlerde ister istemez evde ek gelir elde etmenin yollarını aramaktayız. Haliyle gerek internette, gerekse sağa sola haber salarak ek iş yapma taraftarı oluyoruz. Bizlerde bugünkü ek iş imkanı yazımızda sizlere evde kına paketleme işinden biraz bahsedeceğiz.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işi; anlaşacağınız firmanın size vereceği malzemenin, plastik ambalaj, kumaş kese vb ürünlerin içine yerleştirilip ağızlarının kapatılması işlemidir. Evde ayaklarınızı uzatıp televizyon izlerken bile yapabileceğiniz kolay bir işlemdir. Tedarikçi firma ile yaptığınız anlaşmaya göre, belirtilen gramajlarda kınayı paketlere yerleştirerek hazır hale getiriyorsunuz. Bahsedildiği üzere gayet basit bir işlem. Evde ek iş denilince akla gelen en gözde işlerden biridir.

Evde Kına Paketleyerek Ne Kadar Kazanırım?

Evde ek iş olarak kına paketleme yaparak asgari ücretten çok daha fazlasını kazanmanız mümkündür. Disiplinli çalışmanız neticesinde, tahmini olarak aylık 2000 lira gibi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Evinizin bütçesine oldukça fazla etki edecek bu bütçe ile evinizin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, çoçuklarınızın okul masraflarını bile aradan çıkarabilirsiniz. Güzel bir yaz tatili içinde size güzel bir sermaye imkanı sağlayacaktır.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kına paketleme işi yapmaya kara verdiyseniz eğer sizlere küçük tavsiyemiz olacak. İşi kavramanız adına, görsel hitabı kuvvetli paketler alın. 5 – 10 kilo civarında da kına alın. Aldığınız kınaları kendiniz paketleyip satıcı firma ile irtibata geçip pazarlamaya çalışın. Tavsiyemizi tutturursanız eğer bu metotla da ilerleme kaydedebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise konunun altındaki yorum kısmına gerekli bilgilerinizi doldurun. Size ulaşabilecekleri ( Telefon numaranızı güvenlik amacıyla paylaşmayın) mail adresinizi yazın. Evde kına paketleme işi veren firmalar araştırmalarmıza göre bizim tarzda siteleri gezip yorum kısmından sizlere ulaşma ihtimalide oldukça yüksektir. Yaşadığınız ili, kaç kişilik ekip olduğunuzu ve günlük ne kadar kına paketleyebileceğinizide eklemeyi unutmayın. Yapacağınız temiz ve seri paketlemenin sizlere sürekli gelir kapısı olacağını unutmayın. Firmanın isteklerini yerine getirin ve sürekli iş almaya devam edin. Aksi durumda firmalar sizinle bir daha çalışmaya yanaşmayacaktır.

Kaynak : https://www.bayiliksepeti.com/evde-kina-paketleyerek-para-kazanma-isi/

Evde Kına Paketleme İşi – 2000 lira Ek Gelir için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


 1. Merve  yorumladı. 10:23 am - 12 / 04 / 2018:

  netMrb 24 yasibda ev hanimiym ankara /haymanada oturyorm . Okula giden cocugm varbos vaktim cok oldgu icin evde is yapmak istiyorm 2 kisiyz esinle birlikte paketlenecek malzemeye gore seri cekilde yapabilirm acil ihtiyacm var lutfen yardimci olursamz sevinirm

 2. gizem  yorumladı. 6:55 pm - 02 / 05 / 2018:

  merhaba. özel sektörde çalışmakdayım ve esnek çalışma saatlerine sahibim cok fazla bos zmanım var ve değerlendirmek istiyorum. daha önceden sabun yapma kutu yapma , nakış, boyama gibi el işlerinde deneyimim var. hem para kazanıp hem zmanımı değerlendirmek istiyorum. geri dönüşünüzü bekliyeceğim.

  teşekkür ederim.

 3. hatice cakmak  yorumladı. 9:06 pm - 08 / 05 / 2018:

  slm evde kina sabun paketlemek istiyorum

 4. gizem  yorumladı. 12:59 pm - 11 / 05 / 2018:

  merhaba boş zamanlarımda kına paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul tek kişiyim

 5. Ayşegül  yorumladı. 5:36 pm - 13 / 05 / 2018:

  Merhaba merhaba boş zamanlarımda kına paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. gülsen  yorumladı. 1:58 pm - 21 / 06 / 2018:

  merhaba benim 5kişilik sağlam bir ekibim var.kına-kuruyemiş hediyelik eşya-sabun-paketleme vs gibi birçok işi kısa sürede yapabiliriz.bilginize..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir