Evde Tesbih Dizme İşi 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:39

Evde ek iş imkanı olarak, evde tesbih dizme işi son zamanlarda oldukça fazla internet ortamında aratılan ve rağbet gören işler arasına girmektedir. Evimizde çektiğimiz maddi geçim sıkıntıları, bizleri ek iş yapmaya itmektedir. Güzel bir iş bulamıyorsak ve hala işsizsek, evde çalışarak para kazanmak kulağa oldukça hoş gelmektedir. Çalışma zamanını kendimiz ayarlarız, günlük kaç saat çalışacağımızı kendimiz belirleriz. Düşününce oldukça mantıklı geliyor değilmi? Şayet düzenli olarak çalıştığınız bir işiniz var ve çalıştığınız işinizden kazandığınız para hiçte tatmin edici değilse, ek gelir amaçlı evde ek iş fikirlerini araştırmaya yöneliyoruz. Evde ek iş yaparak kazanacağımız para, ev giderlerimizi karşılamakla yetinmeyip, aynı zamanda çocuklarımızın masraflarını ve özel ihtiyaçlarımızı karşılamamıza bile yetecektir. Bu günkü makalemizde sizlere evde tesbih dizme işinden biraz bahsedeceğiz.

Evde Tesbih Dizme İşi 2018

Evde tesbih dizme işi veren firmalar, iş yerlerinde personel çalıştırıp maaliyetlerini arttırmamak amacıyla evlere ek iş olarak tesbih dizme işini vermektedirler. Son zamanlarda oldukça popüler bir iş halini alan evde tesbih dizme işi, ek iş yapmak isteyenlerin yüzünü güldürmeye 2018 yılında da devam ediyor. Firma ile anlaştığınız taktirde artık bir ek gelir kapısı size aralanmış ve düzenli olduğunuz taktirde de devamlı olarak iş veren tarafından bu işi alacağınız anlamına gelmektedir.

Evde Tesbih Dizme İşi Nasıl Yapılır?

Değerli ek iş taliplileri, evde tesbih dizme işi yaparak para kazanmak oldukça basittir. Gözünüzde büyütmek size fayda sağlamak yerine sizi işten soğutacaktır. Anlaşacağınız tedarikçi firma size malzemeleri teslim edecektir. Sizlere teslim edeceği malzemeler; çeşitli tesbih boncukları, tesbih dizme ipi ve tesbihleri diztikten sonra muhafaza edeceğiniz yada paketleyeceğiniz bir kap veya tesbih askılığından ibaret olacaktır.

Evde Tesbih Dizme İşinden Ne kadar Kazanırım?

Yazımızı okurken, evde tesbih dizme işinden ne kadar kazanırım sorularının aklınızda uyanmış olduğunu düşünüyoruz. Hemen sizi araştırmalarımıza göre aydınlatalım. Anlaşacağınız firmanın sizlerden istediği koşulları yerine getirdiğiniz zaman, tahmini olarak ayda 1500 ila 3000 lira gibi bir kazanç elde edeceğiniz kanısındayız. Ekip ortamınız var ise bu gelir, üretimi daha hızlı ve seri yapacağınız için oldukça fazla katlanacaktır.

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evde tesbih dizme işi veren firmalar sürekli yenilendiği için sizlere net bir firma bilgisi veremiyoruz. İnternet ortamından bu işi veren firmaların resmi web sitelerini araştırıp bulabilirsiniz. Yada alternatif olarak alttaki yorum kısmını doldurarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İletişim için, mail adresinizi yorumda belirtmeyi unutmayınız. Ekazanc.net sizlere ek iş garantisi vermez. Bizim yaptığımız ek iş fikirleri vermek ve ek iş veren firmaların ola ki yazımızı okuyup yorum kısmındaki iletişim bilgilerinizden, sizlere ulaşmalarıdır. Bol ek işler diliyoruz.

 

 

Evde Tesbih Dizme İşi 2018 için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. gizem  yorumladı. 6:55 pm - 02 / 05 / 2018:

    merhaba. özel sektörde çalışmakdayım ve esnek çalışma saatlerine sahibim cok fazla bos zmanım var ve değerlendirmek istiyorum. daha önceden sabun yapma kutu yapma , nakış, boyama gibi el işlerinde deneyimim var. hem para kazanıp hem zmanımı değerlendirmek istiyorum. geri dönüşünüzü bekliyeceğim.

    teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir