İstanbul Bakırköy Evde Ek İş İlanları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 20:15

Günümüz şartlarında evimize biraz daha fazla para girsin derdindeyiz. Kazançlarımızın bizlere yetmemesi bizleri evde ek iş yapmaya ve gelirlerimizi arttırmaya itmektedir. Yaşanan ekonomik güçlükler, yatırımcıların paralarını çıkarmamaları ve piyasada para dönmemesi hepimizi zora sokmaktadır. Bu yazımızda sizlere İstanbul Bakırköy evde ek iş ilanlarından bahsedeceğiz.

Evde Pasta Yaparak Para Kazanmak

Bay ve bayan ayırt etmeksizin herkesin yapabileceği evde pasta yapma işi, hem zevk alacağınız bir iş hemde bütçenize katkı yapabileceğiniz bir iştir. Hobi olarak pasta yapıyorsanız eğer hemen kolları sıvayın ve pasta işinden gelir elde etmeye başlayın. Unlu mamülleri ve pastaneler ile görüşüp yeteneklerinizden bahsedin ve evinizde sipariş alıp yapabileceğinizden bahsedin. Daha önceden örnek pastalar hazırlayıp fotoğrafların ve görüşeceğiniz yerlere referans amaçlı gösterin. Bu hareketiniz çok etkili ve sizlere artı puan kazandıracaktır. Bir başka alternatif ise kendize bir web sitesi açın ve yaptığınız pastaları sitenizde sergileyerek müşterilerinize ulaşın. İnstagram ve facebook gibi sosyal medya mecralarınıda aktif olarak kullanmanız işinizi büyütmenizi sağlayacaktır.

Evde Galoş Paketleyerek Para Kazanmak

Bir çok hijyen açısından önem taşımakta olan alanda kullanılan galoş işi, evde ek iş olarak oldukça kazançlı duruyor. Bu işi yaparak ev ihtiyaçlarınızı ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayacağınızı umuyoruz. Firmalar genelde işçi masraflarını azaltmak adına evde ek iş olarak paketleme işlerini  evde yapılması adına evlere vermektedir. Hal böyle olunca da sizlere ek iş fırsatı doğmaktadır. Tahmini olarak ayda 1500 lira kazanç sağlayacağınızı düşünüyoruz.

Şu yazımızı da okuyunuz ; Evde galoş paketleme işi

Evde Ahşap Boyama Yaparak Para Kazanmak

Öğrencilere ve ev hanımlarına ek iş olarak fırsatlar oldukça fazladır. Öğrenciler genelde harçlık konusunda zorluk çekmektedir. Hele ki şehir dışında üniversite okuyorlarsa, ev kira masrafları, fatura masrafları , cep harçlıkları derken ayı getirememektedirler. Evde ahşap boyama işi, evde ek iş olarak yapılası işlerden bir tanesidir. Sizlerde bu işe yoğunlaşarak masraflarınızı karşılama fırsatı elde edebilirsiniz.

Evde Pipet Paketleme İşi

Evde pipet paketleyerek kazanç sağlamanız mümkün gibi görünüyor. Sizlerde bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız bu işi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Pet ayran, cola, fanta, ve çeşitli meşrubatlar da içimi kolaylaştırmak adına kullanılan pipet artık evde ek iş olarak kazanç sağlamamıza yol açıyor.

Yukarıda bahsettiğimiz ek iş fikirlerini yapmak istiyorsanız eğer, ister kendi imkanlarınızla ek iş veren firmalara ulaşın. İsterseniz de konunun altına yorum olarak iletişim bilgilerinizi bırakın. Ola ki iş verenler konumuzu okuyup sizlere ulaşır. Biz sizlere ek iş vermiyoruz. Ek iş garantisi de vermiyoruz. Sizlere sadece ek iş fikirleri veriyoruz.

 

İstanbul Bakırköy Evde Ek İş İlanları için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Customessaywriting  yorumladı. 10:14 pm - 16 / 04 / 2018:

    Teşekkürler,başarılar dileriz. 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir