İstanbul Beşiktaş Evde Ek İş İlanları 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:55

İstanbul’da iş sahası geniş ve bu geniş iş sahasında genelde dev firmalar yer almaktadır. Hal böyle iken orta kesim insanlar, tek bir işte çalışarak geçinmekle yetinememektedir. Mesele geçim olunca hemen aklımıza evde ek iş yapabilirmiyiz? sorusu gelmektedir. Ek iş arayışlarımız ufkumuzu genişletmekte ve yeni ek iş fikirleri bulmakta bizlere ışık olmaktadır. İstanbul Beşiktaş’ta evde ek iş fikirlerini gelin birlikte inceleyelim.

İstanbul’da Evde Ihlamur İşi

Şifalı çay olarak bildiğimiz, genellikle hasta olduğumuzda kullandığımız ıhlamur bizlere ek gelir olarak perdeleri aralıyor. Evet yanlış duymadınız, genelde kışın satışı yoğun olan ve aktarlardan tedarik ettiğimiz ıhlamur, bizlere evde ıhlamur işi yaparak para kazanma ek iş fikrini ortaya çıkarıyor. İsterseniz yorum kısmına bilgilerinizi bırakıp mail adresinizden bu işi verecek firmaların size ulaşmasını umut edebilirsiniz. İsterseniz de hemen vakit kaybetmeden yakınlarınızda ki aktar dükkanına gidip bu işi evde yapabileceğinizi dile getirip fiyatı anlaştıktan sonra işi alabilirsiniz. Anlaştığınız taktirde firma size çuval dolusu ıhlamuru, yanında ambalajlayacağınız küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı boyutlarda poşetlerle birlikte size teslim edecek. Size bildirecekleri gramajlar ile poşetlere paketleme işlemini gerçekleştireceksiniz.

İstanbul’da Tel toka paketleme işi 2018

Kadınların çok kullandığı tel toka, üretim olarak ve satış olarak oldukça fazladır. Pazar yoğunluğundan kaynaklı üretici ve satıcı firmalar paketleme safhasını evlere ek iş olarak vererek hızlandırmayı hedeflerler. Yapımı oldukça basit ve pratiktir. Tokaları size teslim ederler ve tekli veyahut çeşitli adetlerde paketlemenizi isterler. Seri paketlemenize göre değişken, bütçenizi tatmin edecek gelir elde edeceğiniz kanaatindeyiz.

İstanbul’da Yemek Yaparak Para Kazanın

Bay ve bayan olarak iki cinsiyetinde rahatlıkla ve severek yapacağı bu ek iş için öncelikle yemek yapmaktan oldukça hoşlanıyor ve haz alıyor olmanız gerekmektedir. Yemek yapmayı sevenlerdenseniz hiç durmadan evinizin yakınındaki 15 – 20 personelli ofislere gidip yemek işlerine talip olun. Günde 2 – 3 saatinizi ayırarak aylık bazda güzel gelir elde edeceğinizden şüpheniz olmasın. Yemeklerinizi sevdikleri taktirde, komşu ofislere de sizi tavsiye edeceklerini unutmayın.

Yukarıda bahsettiğimiz ek işleri yapmak istiyorsanız hemen alta yorum bırakarak kişisel bilgilerinizi ve size ulaşacakları mail adresinizi bırakıp, ola ki bu işleri yapan firmalar sitemizi ziyaret eder ve yorumunuzu görür ve sizlere ulaşır umuduyla bekleyebilirsiniz. Biz sizlere firmaların ulaşacakları garantisini vermiyoruz. Bol ek işler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir