İstanbul Büyükçekmece Evde Ek İş İlanları 2018

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:20

Giderlerimiz arttıkça, daha çok para kazanmalıyız diye çırpınıp duruyoruz. Birden fazla çocukta olunca işler iyice sarpa sarıyor. Bu makalemizde sizlere İstanbul Büyükçekmece evde ek iş imkanlarından bahsedeceğiz.

Evde Yastık Doldurma İşi

Evinizde ailenizle çok rahat yapacağınız bu evde ek iş fikri, düzgün bir firma ile anlaşmaya vardığınız taktirde ve de düzenli bir işçilik çıkardığınız taktirde, masraflarınızı çıkaracağınız bir gelire ulaşmanıza vesile olacaktır. Hepinizin bildiği üzere, yapımı gayet basit. Pamuk veya elyafları astarın içine düzgün bir şekilde dolduruyorsunuz. Gerekli bilgileri, anlaşacağınız firmadan daha düzgün ve doğru bir şekilde elde edebilirsiniz. Farklı bir fikir daha sunacak olursak. Malzemeyi kendiniz alın, yastıkları siz yapın, piyasaya satın.

Evde Naftalin Keseleme

Eli çabuk gurubunuz varsa yada tek başıma yaparım diyenlerdenseniz bu iş tam size göre. Doğru ve planlı çalışmanız neticesinde ayda 450 lira üstü bir gelire sahip olabileceğinizi düşünüyoruz. Evde naftalin keseleme, adından da anlaşılacağı gibi naftalinleri keselere yerleştirme işidir. Unutmayın, ne kadar hızlı ve düzenli çalışırsanız o kadar fazla para kazanırsınız. Evde ek iş için oldukça uygun bir fikir, değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Evde Ataç Kutulama İşi

Oturduğunuz yerden para kazanacağınız bir ek iş olan ataç kutulama işi, herkesin yapabileceği zorluğu olmayan bir iştir. Yapımı gayet basit, ataçları kutulara yerleştiriyorsunuz ve kilo başı para kazanıyorsunuz. Ne kadar seri ve pratik bir iş çıkartırsanız o kadar nakit olarak size geri dönecektir.

Evde Bebek Kıyafeti Süsleme İşi

Son zamanların gözde işlerinden biride evde ek iş olarak bebek kıyafeti süsleme işidir. Bebek kıyafeti süslemek bayanların haz alarak yapacağı gözde işlerden biridir. Özellikle instagram da fenomen haline gelen çocuk sayfaları bu akımı iyice körüklemiştir. Çocuk kreasyonu oldukça popüler hal almış durumdadır. Sizde hobi olarak evde kendi çocuklarınıza kıyafet süsleyebilirsiniz. Hobi olarak başlayacağınız bu iş, sizlere ek iş olarak geri dönüş yapacaktır. Hemen bu işin satışını yapan firmalarla ön görüşme ayarlayın. Örnek olarak süslediğiniz kıyafetleri gösterin. Ürün başına fiyatta anlaşın. Yada yorum olarak bilgilerinizi paylaşın ve firmaların size ulaşmasını bekleyin. Hobi olarak yaptığınız bir işten para kazanmak oldukça zevkli olacaktır.

Söz ettiğimiz işlerden faydalanmak için, yorum kısmına ad, soyad ve iletişim için mailinizi bırakmanız yeterli. Umulur ki iş veren firma sitemizi ziyaret eder ve yorumunuzda ki bilgilerden size ulaşıp sizinle çalışmak ister.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir