İstanbul Evde Ek İş İlanları 2018 – 2000 Lira Ek Kazanç İmkanı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:08

Merhaba sevgili hanımlar ve İstanbul da evde ek iş ilanlarını araştıran beyler. Dünya üzerinde pazar payı olarak büyük önem taşıyan, paranın kalbinin attığı devler şehri İstanbul, evde ek iş yapacaklar içinde büyük bir kazanç kaynağıdır. Ülkemizde maddi ve manevi öneme sayip bu dev şehir, ek iş yapacak olan sizler için oldukça fazla ek gelir kapısını sizlere sunmaktadır. En mantıklı ve yaygın evde ek iş imkanlarını araştırdık ve sizlere aşağıda başlıklar halinde sunduk. Yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul’da Evde Katlama İşi 2018

İstanbul’da bay ve bayanların zevkle ve kolaylıkla yapabileceği işler arasında evde katlama işi yer almaktadır. Bütçenize katkıda bulunmak için tamda istediğiniz bir iş. Hepinizin bildiği üzere, özel gün ve gecelerde matbaalar oldukça yoğun tempoda iş yetiştirme telaşına girerler. Kimi zaman iş kapasitesinin üzerinde yaptıkları anlaşmalar olur. İşte bu yaptıkları anlaşmaları yetiştirmek adına evde ek iş imkanı niteliğinde bu işleri evlere ek iş olarak verirler. Tek başı fiyat ile çalışmanız söz konusu olacaktır. Tek başı derken biraz açalım. Tek bir zarf katlama başına ortalama 10 kuruşluk bir ödeme yapacakları anlamına gelir. Yani 10 bin zarf katladığınızı var sayarsak, ayda 1000 lira gibi bir ek gelir kazanmış oluyorsunuz. Ekibinizi kurup daha fazla iş çıkartırsanız eğer, bu kazanç ortalama 2000 liraları bulacaktır.

İstanbul’da Ev Hanımlarına Katalog İşi 2018

Hanımların dikkatini çekecek bir iş olan İstanbul’da ev hanımlarına katalog işi 2018, tamda kadınlarımıza göre bir iştir. Özellikle bayanlar, bakımlı olmayı giyinip süslenmeyi , cilt bakımlarını ve makyajlarını mümkün olduğunca aksatmamaya çalışırlar. Vaziyette bu olunca hemen size evde ek iş fikirleri kapısı açılıyor. Avon’un ülkemizde sükse yaptığı, katalog dan hanımlara bakım, makyaj, parfüm vb ürünler sattırarak para kazandırdığı oldukça kazançlı bu işi yapmak için hemen adım atın ve kazanmaya başlayın. Katalog işi ile tanıdıklarınızdan başlayarak daha geniş kitlelere açılabilirsiniz. Çevreniz genişleyerek daha fazla kitlelere ulaşıp kazancınızı kat ve kat arttırabilirsiniz. Azda olsa girişkenlik isteyen bu sektör, ortalama kapasitedeki çoğu kişinin yapabileceği işler arasında yer alıyor. Özetle, ne kadar satış o kadar para mantığı kurarak bu işi değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’da Evde Tırnak Paketleme İşi 2018

Her kesim insanın yapabileceği, evde tırnak paketleme ek işi ile az uğraşla çok para kazanma olasılığınız oldukça yüksektir. Evde tırnak paketleme işi nasıl yapılır? diyecek olursanız eğer, gayet basit ve eğlenceli bir iştir. Sizlere yapımını tarif edelim. Anlaşacağınız firma size paketleme malzemelerini verecektir. Verdiği malzemelerde protez tırnak çeşitleri ve paketleyeceğiniz ambalajlar olacaktır. Her biri farklı boyutlarda olan protez tırlakları, her bir pakete 10 adet sığacak şekilde yerleştirip ambalajın ağzını kapatıyorsunuz. Hepsi bu kadar, gayet basit bir ek iş. Araştırmalarımıza göre tahmini aylık 300 ila 2000 lira arası bir gelire ulaşmanızı umuyoruz.

Sevgili evde ek iş imkanını elde etmek isteyen bay ve bayan takipçilerimiz, yukarıdaki bahsettiğimiz işleri , ister kendi imkanınız ve kabiliyetiniz doğrultusunda bulun ve firmalar ile anlaşın. Arzu ederseniz de hemen yorum kısmına kendinizi tanıtın ve firmaların sizlere ulaşabilecekleri mail adresinizi bırakın. Umulur ki, firmalar yazımızı okuyup sizleri bulur ve iletişime geçer. Bahsettiğimiz bu işleri sistemli bir şekilde yapmanız sizlere ayda ortalama 2000 lira kazandıracağı kanaatindeyiz.

Dikkat etmeniz gerekenler; Şayet firmalar ile anlaştığınız taktirde bazı dikkat edeceğiniz hususlar olacaktır. Firmaların sizden istediklerini eksiksiz yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem firmayı hemde kendinizi mağdur etmemiş olursunuz. Dört dörtlük çıkaracağınız işçilik sayesinde iş alımınızın sürekliliği devam edecektir.

Bol kazançlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir